Qconex

Pomoc při certifikaci

Pokud ještě nejste rozhodnuti pro konkrétní certifikační společnost, pomůžeme vám zvolit tu nejvhodnější. Nabízíme zkušenosti s certifikací našich klientů u certifikačních společností VÚPS-CS, ITC Zlín, TZÚS, SILMOS a ze zahraničních LRQA, TÜV CZ, RW TŰV, BVQI a DNV. Dle vašeho přání vám zprostředkujeme certifikaci i u jiných akreditovaných seriozních certifikačních společností.

Každý certifikační orgán má své vlastní zavedené postupy. Vykazují rozdílné přístupy k hodnocení stavu dokumentace a úrovně zavedení systémů řízení (QMS, EMS, BOZP). Při certifikačních auditech se zaměřují podrobně na rozličné oblasti. Jsme seznámeni se specifiky jednotlivých certifikačních orgánů a díky i těmto znalostem vás připravíme vždy tak, že certifikačním auditem projdete bez obtíží. Provedeme vás celým průběhem certifikace od správného vyplnění a podání přihlášky. Na vaše přání se certifikačního auditu může účastnit náš poradce. Bude dohlížet na korektnost prováděného auditu, zvláště pak sleduje oprávněnost požadavků certifikačních auditorů vyplývajících z požadavků norem.

Spolupráce po certifikaci

po ukončení projektu zavádění systému řízení vám nabízíme pomoc dle vašich požadavků. Pomůžeme vám vybudovaný systém neustále dotvářet, poradíme vám jak aplikovat různé metody zlepšování. Provedeme ve vaší organizaci interní audity, poskytneme vám odborné konzultace, uspořádáme školení ve vaší organizaci nebo můžete využít možnosti účastnit se námi pořádaných školeních a seminářů. Pokud se po čase rozhodnete přebudovat svůj stávající systém, např. z důvodu změny předmětu působnosti, jsme připraveni vám pomoci.